sampiyon 2018Resin1r2r3
sampiyon 2018
Resin1
r2
r3
Fikstür
1. Hafta
Alayına Trivela 8 - 7 Yancı Gençlerbirliği
Kaybedenler Kulübü 7 - 2 AB İdmanyurdu
Harbi Milan 5 - 2 FC Nussknacker
Roket Takımı 2 - 10 Sosyologlar Fc
Zapatistas 6 - 2 Azzurri Calcio
Çotanak Fc 4 - 5 Gung Ho!
Escobar 4 - 5 Veni Vidi Vici
2. Hafta
FC Nussknacker 7 - 4 Alayına Trivela
Veni Vidi Vici 6 - 1 Sosyologlar Fc
Escobar 2 - 4 Harbi Milan
Yancı Gençlerbirliği 6 - 2 Çotanak Fc
AB İdmanyurdu 4 - 3 Roket Takımı
Azzurri Calcio 3 - 7 Kaybedenler Kulübü
Gung Ho! 2 - 6 Zapatistas
3. Hafta
Roket Takımı 3 - 4 Azzurri Calcio
Zapatistas 6 - 2 Yancı Gençlerbirliği
Çotanak Fc 2 - 7 FC Nussknacker
Alayına Trivela 1 - 5 Escobar
Sosyologlar Fc 5 - 3 AB İdmanyurdu
Kaybedenler Kulübü 7 - 1 Gung Ho!
Harbi Milan 1 - 4 Veni Vidi Vici
4. Hafta
Gung Ho! 3 - 2 Roket Takımı
Azzurri Calcio 7 - 2 Sosyologlar Fc
Veni Vidi Vici 6 - 3 AB İdmanyurdu
Escobar 7 - 5 Çotanak Fc
Harbi Milan 3 - 4 Alayına Trivela
Yancı Gençlerbirliği 5 - 5 Kaybedenler Kulübü
FC Nussknacker 2 - 8 Zapatistas
5. Hafta
Çotanak Fc 2 - 6 Harbi Milan
Kaybedenler Kulübü 3 - 1 FC Nussknacker
Roket Takımı 1 - 5 Yancı Gençlerbirliği
Zapatistas 3 - 3 Escobar
Sosyologlar Fc 4 - 3 Gung Ho!
Alayına Trivela 4 - 7 Veni Vidi Vici
AB İdmanyurdu 3 - 7 Azzurri Calcio
6. Hafta
FC Nussknacker 4 - 2 Roket Takımı
Alayına Trivela 9 - 5 Çotanak Fc
Veni Vidi Vici 5 - 3 Azzurri Calcio
Gung Ho! 2 - 1 AB İdmanyurdu
Yancı Gençlerbirliği 3 - 5 Sosyologlar Fc
Escobar 1 - 4 Kaybedenler Kulübü
Harbi Milan 2 - 4 Zapatistas
7. Hafta
AB İdmanyurdu 5 - 1 Yancı Gençlerbirliği
Azzurri Calcio 6 - 2 Gung Ho!
Çotanak Fc 2 - 10 Veni Vidi Vici
Roket Takımı 3 - 2 Escobar
Sosyologlar Fc 7 - 6 FC Nussknacker
Zapatistas 10 - 4 Alayına Trivela
Kaybedenler Kulübü 4 - 3 Harbi Milan
8. Hafta
Alayına Trivela 3 - 7 Kaybedenler Kulübü
Yancı Gençlerbirliği 3 - 5 Azzurri Calcio
FC Nussknacker 4 - 3 AB İdmanyurdu
Escobar 5 - 6 Sosyologlar Fc
Harbi Milan 6 - 3 Roket Takımı
Veni Vidi Vici 8 - 5 Gung Ho!
Çotanak Fc 1 - 9 Zapatistas
9. Hafta
Gung Ho! 3 - 2 Yancı Gençlerbirliği
Roket Takımı 1 - 5 Alayına Trivela
AB İdmanyurdu 2 - 1 Escobar
Kaybedenler Kulübü 6 - 3 Çotanak Fc
Azzurri Calcio 3 - 2 FC Nussknacker
Zapatistas 6 - 2 Veni Vidi Vici
Sosyologlar Fc 2 - 3 Harbi Milan
10. Hafta
Alayına Trivela 5 - 7 Sosyologlar Fc
Harbi Milan 5 - 4 AB İdmanyurdu
Escobar 0 - 5 Azzurri Calcio
Zapatistas 12 - 0 Kaybedenler Kulübü
Veni Vidi Vici 6 - 3 Yancı Gençlerbirliği
Çotanak Fc 10 - 3 Roket Takımı
FC Nussknacker 3 - 3 Gung Ho!
11. Hafta
Yancı Gençlerbirliği 4 - 5 FC Nussknacker
Azzurri Calcio 2 - 4 Harbi Milan
Gung Ho! 3 - 8 Escobar
Sosyologlar Fc 9 - 4 Çotanak Fc
Roket Takımı 1 - 8 Zapatistas
Kaybedenler Kulübü 1 - 5 Veni Vidi Vici
AB İdmanyurdu 2 - 5 Alayına Trivela
12. Hafta
Kaybedenler Kulübü 7 - 1 Roket Takımı
Alayına Trivela 3 - 8 Azzurri Calcio
Escobar 1 - 6 Yancı Gençlerbirliği
Harbi Milan 3 - 1 Gung Ho!
Zapatistas 9 - 2 Sosyologlar Fc
Çotanak Fc 2 - 1 AB İdmanyurdu
Veni Vidi Vici 4 - 3 FC Nussknacker
13. Hafta
Roket Takımı 2 - 7 Veni Vidi Vici
Sosyologlar Fc 4 - 5 Kaybedenler Kulübü
Azzurri Calcio 5 - 5 Çotanak Fc
FC Nussknacker 6 - 2 Escobar
Yancı Gençlerbirliği 4 - 5 Harbi Milan
AB İdmanyurdu 2 - 13 Zapatistas
Gung Ho! 5 - 2 Alayına Trivela
14. Hafta
AB İdmanyurdu 4 - 6 Kaybedenler Kulübü
Veni Vidi Vici 3 - 3 Escobar
Yancı Gençlerbirliği 4 - 3 Alayına Trivela
Sosyologlar Fc 10 - 2 Roket Takımı
Azzurri Calcio 3 - 7 Zapatistas
FC Nussknacker 3 - 1 Harbi Milan
Gung Ho! 2 - 2 Çotanak Fc
15. Hafta
Alayına Trivela 1 - 7 FC Nussknacker
Roket Takımı 2 - 2 AB İdmanyurdu
Sosyologlar Fc 3 - 8 Veni Vidi Vici
Harbi Milan 7 - 0 Escobar
Çotanak Fc 3 - 1 Yancı Gençlerbirliği
Kaybedenler Kulübü 2 - 3 Azzurri Calcio
Zapatistas 8 - 1 Gung Ho!
16. Hafta
Veni Vidi Vici 3 - 3 Harbi Milan
Azzurri Calcio 5 - 0 Roket Takımı
AB İdmanyurdu 8 - 7 Sosyologlar Fc
Escobar 4 - 8 Alayına Trivela
FC Nussknacker 13 - 2 Çotanak Fc
Gung Ho! 0 - 9 Kaybedenler Kulübü
Yancı Gençlerbirliği 1 - 6 Zapatistas
17. Hafta
Alayına Trivela 3 - 7 Harbi Milan
Roket Takımı 7 - 7 Gung Ho!
AB İdmanyurdu 3 - 3 Veni Vidi Vici
Çotanak Fc 2 - 6 Escobar
Zapatistas 8 - 4 FC Nussknacker
Kaybedenler Kulübü 4 - 4 Yancı Gençlerbirliği
Sosyologlar Fc 4 - 4 Azzurri Calcio
18. Hafta
FC Nussknacker 3 - 3 Kaybedenler Kulübü
Yancı Gençlerbirliği 2 - 8 Roket Takımı
Veni Vidi Vici 4 - 0 Alayına Trivela
Escobar 2 - 5 Zapatistas
Azzurri Calcio 7 - 4 AB İdmanyurdu
Gung Ho! 3 - 12 Sosyologlar Fc
Harbi Milan 5 - 4 Çotanak Fc
19. Hafta
Azzurri Calcio 5 - 3 Veni Vidi Vici
Roket Takımı 1 - 12 FC Nussknacker
AB İdmanyurdu 6 - 0 Gung Ho!
Kaybedenler Kulübü 5 - 4 Escobar
Çotanak Fc 2 - 4 Alayına Trivela
Sosyologlar Fc 11 - 4 Yancı Gençlerbirliği
Zapatistas 9 - 5 Harbi Milan
20. Hafta
Gung Ho! 3 - 8 Azzurri Calcio
Alayına Trivela 0 - 5 Zapatistas
Escobar 6 - 2 Roket Takımı
Veni Vidi Vici 4 - 3 Çotanak Fc
FC Nussknacker 2 - 3 Sosyologlar Fc
Yancı Gençlerbirliği 2 - 4 AB İdmanyurdu
Harbi Milan 5 - 4 Kaybedenler Kulübü
21. Hafta
Kaybedenler Kulübü 10 - 3 Alayına Trivela
Gung Ho! 0 - 6 Veni Vidi Vici
Azzurri Calcio 4 - 4 Yancı Gençlerbirliği
Sosyologlar Fc 0 - 5 Escobar
Zapatistas 11 - 3 Çotanak Fc
Roket Takımı 3 - 12 Harbi Milan
AB İdmanyurdu 2 - 7 FC Nussknacker
22. Hafta
Çotanak Fc 0 - 6 Kaybedenler Kulübü
Alayına Trivela 7 - 1 Roket Takımı
Yancı Gençlerbirliği 2 - 4 Gung Ho!
Harbi Milan 5 - 0 Sosyologlar Fc
FC Nussknacker 0 - 5 Azzurri Calcio
Escobar 0 - 5 AB İdmanyurdu
Veni Vidi Vici 2 - 4 Zapatistas
23. Hafta
Sosyologlar Fc 0 - 5 Alayına Trivela
Roket Takımı 0 - 5 Çotanak Fc
Yancı Gençlerbirliği 2 - 10 Veni Vidi Vici
Azzurri Calcio 4 - 3 Escobar
Gung Ho! 3 - 6 FC Nussknacker
Kaybedenler Kulübü 8 - 2 Zapatistas
AB İdmanyurdu 5 - 2 Harbi Milan
24. Hafta
Çotanak Fc 5 - 0 Sosyologlar Fc
Veni Vidi Vici 5 - 0 Kaybedenler Kulübü
Escobar 2 - 4 Gung Ho!
Alayına Trivela 4 - 3 AB İdmanyurdu
FC Nussknacker 6 - 3 Yancı Gençlerbirliği
Harbi Milan 7 - 5 Azzurri Calcio
Zapatistas 5 - 0 Roket Takımı
25. Hafta
Roket Takımı 0 - 5 Kaybedenler Kulübü
Azzurri Calcio 4 - 4 Alayına Trivela
AB İdmanyurdu 7 - 4 Çotanak Fc
FC Nussknacker 4 - 3 Veni Vidi Vici
Yancı Gençlerbirliği 3 - 2 Escobar
Sosyologlar Fc 5 - 14 Zapatistas
Gung Ho! 1 - 8 Harbi Milan
26. Hafta
Harbi Milan 14 - 2 Yancı Gençlerbirliği
Kaybedenler Kulübü 10 - 2 Sosyologlar Fc
Escobar 4 - 7 FC Nussknacker
Alayına Trivela 6 - 3 Gung Ho!
Çotanak Fc 4 - 5 Azzurri Calcio
Zapatistas 12 - 1 AB İdmanyurdu
Veni Vidi Vici 5 - 0 Roket Takımı

Copyright © 2015