sampiyon 2018Resin1r2r3
sampiyon 2018
Resin1
r2
r3
1. HAFTA 09 Eylül 2018
Free United 2 - 4 Aday Takım
Yancı Gençlerbirliği 3 - 6 FC Nussknacker
Harbi Milan 6 - 2 Alayına Trivela
Sosyologlar Fc 5 - 2 Veni Vidi Vici
Çotanak Fc 2 - 9 Azzurri Calcio
Kaybedenler Kulübü 2 - 4 Zapatistas
Escobar 9 - 4 Gung Ho!
2. HAFTA 16 Eylül 2018
Gung Ho! 2 - 1 Çotanak Fc
Alayına Trivela 3 - 0 Sosyologlar Fc
Veni Vidi Vici 8 - 1 Free United
Aday Takım 6 - 4 Escobar
FC Nussknacker 2 - 3 Azzurri Calcio
Zapatistas 2 - 0 Harbi Milan
Yancı Gençlerbirliği 1 - 5 Kaybedenler Kulübü
3. HAFTA 23 Eylül 2018
Harbi Milan 8 - 4 Yancı Gençlerbirliği
Azzurri Calcio 7 - 1 Gung Ho!
Free United 0 - 1 Alayına Trivela
Kaybedenler Kulübü 1 - 5 FC Nussknacker
Çotanak Fc 4 - 6 Aday Takım
Sosyologlar Fc 3 - 9 Zapatistas
Escobar 4 - 6 Veni Vidi Vici
4. HAFTA 30 Eylül 2018
Yancı Gençlerbirliği 5 - 10 Sosyologlar Fc
Alayına Trivela 10 - 4 Escobar
Veni Vidi Vici 7 - 1 Çotanak Fc
Zapatistas 12 - 5 Free United
Aday Takım 3 - 7 Azzurri Calcio
Kaybedenler Kulübü 3 - 8 Harbi Milan
FC Nussknacker 11 - 2 Gung Ho!
5. HAFTA 07 Ekim 2018
Çotanak Fc 8 - 15 Alayına Trivela
Sosyologlar Fc 6 - 2 Kaybedenler Kulübü
Free United 5 - 0 Yancı Gençlerbirliği
Escobar 1 - 4 Zapatistas
Azzurri Calcio 5 - 1 Veni Vidi Vici
Harbi Milan 3 - 5 FC Nussknacker
Gung Ho! 5 - 0 Aday Takım
6. HAFTA 14 Ekim 2018
Kaybedenler Kulübü 10 - 2 Free United
Yancı Gençlerbirliği 4 - 6 Escobar
Harbi Milan 8 - 5 Sosyologlar Fc
Zapatistas 13 - 0 Çotanak Fc
FC Nussknacker 4 - 2 Aday Takım
Veni Vidi Vici 2 - 1 Gung Ho!
Alayına Trivela 4 - 3 Azzurri Calcio
7.HAFTA 21 Ekim 2018
Gung Ho! 3 - 5 Alayına Trivela
Free United 5 - 8 Harbi Milan
Sosyologlar Fc 2 - 2 FC Nussknacker
Aday Takım 0 - 5 Veni Vidi Vici
Escobar 3 - 5 Kaybedenler Kulübü
Çotanak Fc 2 - 2 Yancı Gençlerbirliği
Azzurri Calcio 2 - 10 Zapatistas
8.HAFTA 28 Ekim 2018
Yancı Gençlerbirliği 2 - 4 Azzurri Calcio
Harbi Milan 2 - 3 Escobar
Zapatistas 7 - 3 Gung Ho!
Alayına Trivela 5 - 0 Aday Takım
Sosyologlar Fc 8 - 7 Free United
Kaybedenler Kulübü 6 - 4 Çotanak Fc
FC Nussknacker 4 - 0 Veni Vidi Vici
9.HAFTA 04 Kasım 2018
Free United 2 - 12 FC Nussknacker
Gung Ho! 3 - 1 Yancı Gençlerbirliği
Veni Vidi Vici 3 - 3 Alayına Trivela
Azzurri Calcio 3 - 3 Kaybedenler Kulübü
Çotanak Fc 1 - 9 Harbi Milan
Escobar 6 - 4 Sosyologlar Fc
Aday Takım 0 - 5 Zapatistas
10.HAFTA 11 Kasım 2018
FC Nussknacker 3 - 4 Alayına Trivela
Free United 9 - 5 Escobar
Harbi Milan 8 - 3 Azzurri Calcio
Sosyologlar Fc 13 - 10 Çotanak Fc
Zapatistas 5 - 2 Veni Vidi Vici
Kaybedenler Kulübü 6 - 2 Gung Ho!
Yancı Gençlerbirliği 5 - 0 Aday Takım
11.HAFTA 18 Kasım 2018
Escobar 3 - 5 FC Nussknacker
Çotanak Fc 7 - 4 Free United
Alayına Trivela 2 - 5 Zapatistas
Gung Ho! 2 - 4 Harbi Milan
Veni Vidi Vici 7 - 1 Yancı Gençlerbirliği
Azzurri Calcio 4 - 3 Sosyologlar Fc
Aday Takım 0 - 5 Kaybedenler Kulübü
12.HAFTA 25 Kasım 2018
Escobar 6 - 5 Çotanak Fc
FC Nussknacker 3 - 9 Zapatistas
Free United 0 - 5 Azzurri Calcio
Sosyologlar Fc 5 - 4 Gung Ho!
Yancı Gençlerbirliği 3 - 8 Alayına Trivela
Harbi Milan 5 - 0 Aday Takım
Kaybedenler Kulübü 4 - 1 Veni Vidi Vici
13.HAFTA 02 Aralık 2018
Veni Vidi Vici 5 - 4 Harbi Milan
Gung Ho! 6 - 3 Free United
Azzurri Calcio 6 - 2 Escobar
Zapatistas 8 - 3 Yancı Gençlerbirliği
Çotanak Fc 1 - 9 FC Nussknacker
Aday Takım 0 - 5 Sosyologlar Fc
Alayına Trivela 0 - 5 Kaybedenler Kulübü
14.HAFTA 09 Aralık 2018
Aday Takım 0 - 5 Free United
FC Nussknacker 12 - 2 Yancı Gençlerbirliği
Azzurri Calcio 10 - 1 Çotanak Fc
Gung Ho! 6 - 2 Escobar
Zapatistas 0 - 0 Kaybedenler Kulübü
Veni Vidi Vici 4 - 4 Sosyologlar Fc
Alayına Trivela 2 - 4 Harbi Milan
15.HAFTA 16 Aralık 2018
Escobar 5 - 0 Aday Takım
Free United 5 - 4 Veni Vidi Vici
Çotanak Fc 3 - 8 Gung Ho!
Sosyologlar Fc 3 - 8 Alayına Trivela
Kaybedenler Kulübü 12 - 0 Yancı Gençlerbirliği
Azzurri Calcio 2 - 5 FC Nussknacker
Harbi Milan 3 - 3 Zapatistas
16.HAFTA 23 Aralık 2018
Aday Takım 0 - 5 Çotanak Fc
Alayına Trivela 11 - 7 Free United
Veni Vidi Vici 4 - 2 Escobar
Gung Ho! 5 - 8 Azzurri Calcio
Yancı Gençlerbirliği 1 - 12 Harbi Milan
Zapatistas 7 - 5 Sosyologlar Fc
FC Nussknacker 5 - 4 Kaybedenler Kulübü
17.HAFTA 13 Ocak 2019
Azzurri Calcio 5 - 0 Aday Takım
Gung Ho! 4 - 9 FC Nussknacker
Harbi Milan 2 - 7 Kaybedenler Kulübü
Escobar 2 - 5 Alayına Trivela
Çotanak Fc 0 - 7 Veni Vidi Vici
Free United 5 - 10 Zapatistas
Sosyologlar Fc 0 - 5 Yancı Gençlerbirliği
18. HAFTA 20 Ocak 2019
Alayına Trivela 5 - 1 Çotanak Fc
Kaybedenler Kulübü 7 - 4 Sosyologlar Fc
Yancı Gençlerbirliği 2 - 9 Free United
Zapatistas 5 - 2 Escobar
Aday Takım 0 - 5 Gung Ho!
FC Nussknacker 3 - 1 Harbi Milan
Veni Vidi Vici 9 - 4 Azzurri Calcio
19. HAFTA 27 Ocak 2019
Azzurri Calcio 3 - 9 Alayına Trivela
Aday Takım 0 - 5 FC Nussknacker
Escobar 4 - 4 Yancı Gençlerbirliği
Free United 2 - 4 Kaybedenler Kulübü
Sosyologlar Fc 6 - 4 Harbi Milan
Çotanak Fc 2 - 4 Zapatistas
Gung Ho! 1 - 10 Veni Vidi Vici
20. HAFTA 03 Şubat 2019
FC Nussknacker 7 - 1 Sosyologlar Fc
Veni Vidi Vici 5 - 0 Aday Takım
Kaybedenler Kulübü 10 - 2 Escobar
Harbi Milan 14 - 6 Free United
Zapatistas 7 - 2 Azzurri Calcio
Alayına Trivela 3 - 0 Gung Ho!
Yancı Gençlerbirliği 4 - 3 Çotanak Fc
21. HAFTA 10 Şubat 2019
Azzurri Calcio 6 - 1 Yancı Gençlerbirliği
Aday Takım 0 - 5 Alayına Trivela
Escobar 3 - 10 Harbi Milan
Free United 0 - 5 Sosyologlar Fc
Çotanak Fc 3 - 8 Kaybedenler Kulübü
Gung Ho! 0 - 3 Zapatistas
Veni Vidi Vici 7 - 2 FC Nussknacker
22. HAFTA 17 Şubat 2019
Harbi Milan 7 - 3 Çotanak Fc
FC Nussknacker 6 - 5 Free United
Sosyologlar Fc 4 - 6 Escobar
Zapatistas 5 - 0 Aday Takım
Kaybedenler Kulübü 6 - 1 Azzurri Calcio
Alayına Trivela 3 - 9 Veni Vidi Vici
Yancı Gençlerbirliği 2 - 6 Gung Ho!
23. HAFTA 24 Şubat 2019
Aday Takım 0 - 5 Yancı Gençlerbirliği
Escobar 10 - 6 Free United
Çotanak Fc 2 - 10 Sosyologlar Fc
Azzurri Calcio 3 - 4 Harbi Milan
Veni Vidi Vici 2 - 1 Zapatistas
Alayına Trivela 2 - 4 FC Nussknacker
Gung Ho! 3 - 16 Kaybedenler Kulübü
24. HAFTA 03 Mart 2019
Yancı Gençlerbirliği 0 - 5 Veni Vidi Vici
FC Nussknacker 9 - 3 Escobar
Kaybedenler Kulübü 5 - 0 Aday Takım
Sosyologlar Fc 5 - 0 Azzurri Calcio
Harbi Milan 9 - 0 Gung Ho!
Zapatistas 4 - 3 Alayına Trivela
Free United 0 - 5 Çotanak Fc
25. HAFTA 10 Mart 2019
Alayına Trivela 5 - 3 Yancı Gençlerbirliği
Aday Takım 0 - 5 Harbi Milan
Çotanak Fc 0 - 8 Escobar
Gung Ho! 6 - 7 Sosyologlar Fc
Zapatistas 7 - 9 FC Nussknacker
Veni Vidi Vici 0 - 5 Kaybedenler Kulübü
Azzurri Calcio 4 - 3 Free United
26. HAFTA 17 Mart 2019
Free United 1 - 8 Gung Ho!
FC Nussknacker 4 - 1 Çotanak Fc
Sosyologlar Fc 5 - 0 Aday Takım
Kaybedenler Kulübü 11 - 1 Alayına Trivela
Harbi Milan 4 - 6 Veni Vidi Vici
Escobar 6 - 5 Azzurri Calcio
Yancı Gençlerbirliği 3 - 5 Zapatistas
S T O G B M A Y Av P
1 Zapatistas 26 22 2 2 154 62 92 68
2 FC Nussknacker 26 21 1 4 151 74 77 64
3 Kaybedenler Kulübü 26 19 2 5 152 62 90 59
4 Veni Vidi Vici 26 17 2 7 121 69 52 53
5 Harbi Milan 26 17 1 8 152 83 69 52
6 Alayına Trivela 26 17 1 8 124 94 30 52
7 Azzurri Calcio 26 14 1 11 114 102 12 43
8 Sosyologlar Fc 26 13 2 11 128 118 10 41
9 Escobar 26 10 1 15 111 138 -27 31
10 Gung Ho! 26 9 0 17 90 134 -44 27
11 Free United 26 5 0 21 99 169 -70 15
12 Yancı Gençlerbirliği 26 4 2 20 66 151 -85 14
13 Çotanak Fc 26 3 1 22 75 176 -101 10
14 Aday Takım 26 3 0 23 21 126 -105 9
2019 GRUP TABLOSU
A Grubu
Sıra Takım O G B M A Y Av Puan
1 Harbi Milan 3 2 0 1 16 7 9 6
2 Veni Vidi Vici 3 2 0 1 13 10 3 6
3 Zapatistas  3 2 0 1 13 10 3 6
4 Azzurri Calcio 3 0 0 3 0 15 -15 0
 
B Grubu
Sıra Takım O G B M A Y Av Puan
1 Fc Nussknacker 3 2 1 0 18 8 10 7
2 Gung ho 3 2 0 1 18 19 -1 6
3 Alayına Trivela 3 1 1 2 20 16 4 4
4 Free United 3 0 0 3 12 25 -13 0
 
C Grubu
Sıra Takım O G B M A Y Av Puan
1 Kaybedenler Kulübü 3 3 0 0 16 6 10 9
2 Sosyologlar fc 3 2 0 1 15 9 6 6
3 Porfavor  3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Escobar 3 0 0 3 0 15 -15 0

 

2019 KUPA ELEME TABLOSU
 FİNAL MAÇI
Takım Saat Takım
Zapatistas  20:00 Kaybedenler Kulübü
 KUPA 3.'lük MAÇI 
Takım Saat Takım
Fc Nussknacker 18:00 Harbi Milan
YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI 
Takım Skor Takım
Fc Nussknacker 3 6 Kaybedenler Kulübü
Zapatistas  6 4 Harbi Milan
ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI 
Takım Skor Takım
Fc Nussknacker 5 1 Veni Vidi Vici
Harbi Milan 4 3 Gung ho
Kaybedenler Kulübü 5 3 Alayına Trivela
Sosyologlar fc 4 6 Zapatistas 

 

Copyright © 2015