sampiyon 2018Resin1r2r3
sampiyon 2018
Resin1
r2
r3
1. Hafta 15 Eylül 2019
Caduceus FC 3 - 5 Alayına Trivela
Gung Ho! 3 - 9 HepYek
Free United 10 - 0 Ekmekspor
Veni Vidi Vici 7 - 4 Porvafor
Kaybedenler 9 - 4 Harbi Milan
Zapatistas 6 - 2 Çotanak Fc
Diriliş Ergenekon 7 - 5 Sosyologlar Fc
FC Nussknacker 5 - 4 Azzurri Calcio
2. Hafta 22 Eylül 2019
Ekmekspor 4 - 3 Gung Ho!
Porvafor 5 - 5 Diriliş Ergenekon
Sosyologlar Fc 1 - 4 FC Nussknacker
Çotanak Fc 2 - 7 Caduceus FC
HepYek 3 - 7 Veni Vidi Vici
Harbi Milan 3 - 5 Alayına Trivela
Kaybedenler 3 - 3 Free United
Azzurri Calcio 2 - 5 Zapatistas
3. Hafta 29 Eylül 2019
FC Nussknacker 8 - 0 Porvafor
Free United 5 - 5 Harbi Milan
Veni Vidi Vici 4 - 0 Ekmekspor
Diriliş Ergenekon 9 - 4 HepYek
Alayına Trivela 4 - 4 Çotanak Fc
Caduceus FC 5 - 2 Azzurri Calcio
Gung Ho! 3 - 8 Kaybedenler
Zapatistas 2 - 1 Sosyologlar Fc
4. Hafta 06 Ekim 2019
Azzurri Calcio 3 - 2 Alayına Trivela
Sosyologlar Fc 4 - 3 Caduceus FC
Harbi Milan 9 - 3 Çotanak Fc
Free United 7 - 10 Gung Ho!
HepYek 2 - 7 FC Nussknacker
Porvafor 0 - 6 Zapatistas
Ekmekspor 1 - 8 Diriliş Ergenekon
Kaybedenler 1 - 4 Veni Vidi Vici
5. Hafta 13 Ekim 2019
FC Nussknacker 12 - 1 Ekmekspor
Çotanak Fc 3 - 8 Azzurri Calcio
Caduceus FC 1 - 3 Porvafor
Gung Ho! 0 - 7 Harbi Milan
Alayına Trivela 4 - 4 Sosyologlar Fc
Zapatistas 7 - 4 HepYek
Veni Vidi Vici 6 - 4 Free United
Diriliş Ergenekon 2 - 4 Kaybedenler
6. Hafta 20 Ekim 2019
Gung Ho! 5 - 6 Veni Vidi Vici
HepYek 4 - 8 Caduceus FC
Free United 3 - 9 Diriliş Ergenekon
Kaybedenler 3 - 4 FC Nussknacker
Sosyologlar Fc 7 - 2 Çotanak Fc
Porvafor 6 - 6 Alayına Trivela
Harbi Milan 4 - 2 Azzurri Calcio
Ekmekspor 5 - 6 Zapatistas
7. Hafta 27 Ekim 2019
Çotanak Fc 2 - 11 Porvafor
Diriliş Ergenekon 5 - 3 Gung Ho!
FC Nussknacker 4 - 4 Free United
Azzurri Calcio 5 - 11 Sosyologlar Fc
Zapatistas 2 - 1 Kaybedenler
Caduceus FC 8 - 1 Ekmekspor
Alayına Trivela 9 - 2 HepYek
Veni Vidi Vici Harbi Milan
8. Hafta 03 Kasım 2019
Kaybedenler 7 - 3 Caduceus FC
Porvafor 4 - 4 Azzurri Calcio
HepYek 2 - 6 Çotanak Fc
Harbi Milan 3 - 5 Sosyologlar Fc
Gung Ho! 1 - 7 FC Nussknacker
Free United 1 - 3 Zapatistas
Veni Vidi Vici 1 - 0 Diriliş Ergenekon
Ekmekspor 2 - 3 Alayına Trivela
9. Hafta 10 Kasım 2019
Azzurri Calcio 3 - 2 HepYek
Caduceus FC 6 - 3 Free United
Çotanak Fc 5 - 4 Ekmekspor
Sosyologlar Fc 7 - 2 Porvafor
Alayına Trivela 1 - 6 Kaybedenler
Zapatistas 6 - 0 Gung Ho!
FC Nussknacker 3 - 2 Veni Vidi Vici
Diriliş Ergenekon 5 - 6 Harbi Milan
10. Hafta 17 Kasım 2019
Kaybedenler 7 - 0 Çotanak Fc
HepYek 4 - 6 Sosyologlar Fc
Gung Ho! 2 - 7 Caduceus FC
Free United 7 - 5 Alayına Trivela
Diriliş Ergenekon 2 - 3 FC Nussknacker
Veni Vidi Vici 1 - 1 Zapatistas
Ekmekspor 1 - 5 Azzurri Calcio
Harbi Milan 2 - 3 Porvafor
11. Hafta 24 Kasım 2019
Sosyologlar Fc 7 - 4 Ekmekspor
Caduceus FC 1 - 6 Veni Vidi Vici
FC Nussknacker 7 - 1 Harbi Milan
Porvafor 9 - 3 HepYek
Alayına Trivela 5 - 6 Gung Ho!
Çotanak Fc 5 - 8 Free United
Azzurri Calcio 1 - 5 Kaybedenler
Zapatistas 22:00 Diriliş Ergenekon
12. Hafta 01 Aralık 2019
Veni Vidi Vici 2 - 0 Alayına Trivela
Free United 7 - 2 Azzurri Calcio
Ekmekspor 4 - 12 Porvafor
Diriliş Ergenekon 19.00 Caduceus FC
Kaybedenler 5 - 4 Sosyologlar Fc
Harbi Milan 7 - 4 HepYek
FC Nussknacker 3 - 3 Zapatistas
Gung Ho! Çotanak Fc
13. Hafta 08 Aralık 2019
Caduceus FC 15.00 FC Nussknacker
Alayına Trivela 16.00 Diriliş Ergenekon
Azzurri Calcio 17.00 Gung Ho!
HepYek 18.00 Ekmekspor
Porvafor 19.00 Kaybedenler
Sosyologlar Fc 20.00 Free United
Çotanak Fc 21.00 Veni Vidi Vici
Zapatistas 22:00 Harbi Milan
14. Hafta 15 Aralık 2019
Harbi Milan 15.00 Ekmekspor
Kaybedenler 16.00 HepYek
Free United 17.00 Porvafor
Gung Ho! 18.00 Sosyologlar Fc
Veni Vidi Vici 19.00 Azzurri Calcio
Diriliş Ergenekon 20.00 Çotanak Fc
Zapatistas 21.00 Caduceus FC
FC Nussknacker 22.00 Alayına Trivela
15. Hafta 22 Aralık 2019
Çotanak Fc 15.00 FC Nussknacker
Azzurri Calcio 16.00 Diriliş Ergenekon
Porvafor 17.00 Gung Ho!
Caduceus FC 18.00 Harbi Milan
Ekmekspor 19.00 Kaybedenler
Alayına Trivela 20.00 Zapatistas
HepYek 21.00 Free United
Sosyologlar Fc 22.00 Veni Vidi Vici
16. Hafta 29 Aralık 2019
Porvafor 15.00 Veni Vidi Vici
Ekmekspor 16.00 Free United
Alayına Trivela 17.00 Caduceus FC
Sosyologlar Fc 18.00 Diriliş Ergenekon
HepYek 19.00 Gung Ho!
Çotanak Fc 20.00 Zapatistas
Harbi Milan 21.00 Kaybedenler
Azzurri Calcio 22.00 FC Nussknacker
S T O G B M A Y Av P
1 FC Nussknacker 12 10 2 0 67 24 43 32
2 Zapatistas 11 9 2 0 47 20 27 29
3 Veni Vidi Vici 11 9 1 1 46 22 24 28
4 Kaybedenler 12 8 1 3 59 31 28 25
5 Sosyologlar Fc 12 7 1 4 62 45 17 22
6 Caduceus FC 11 6 0 5 52 39 13 18
7 Porvafor 12 5 3 4 59 55 4 18
8 Diriliş Ergenekon 10 5 1 4 52 35 17 16
9 Harbi Milan 11 5 1 5 51 48 3 16
10 Free United 12 4 3 5 62 58 4 15
11 Alayına Trivela 12 4 3 5 49 48 1 15
12 Azzurri Calcio 12 4 1 7 41 54 -13 13
13 Çotanak Fc 11 2 1 8 34 73 -39 7
14 Gung Ho! 11 2 0 9 36 71 -35 6
15 HepYek 12 1 0 11 43 81 -38 3
16 Ekmekspor 12 1 0 11 27 83 -56 3
2019 GRUP TABLOSU
A Grubu
Sıra Takım O G B M A Y Av Puan
1 Harbi Milan 3 2 0 1 16 7 9 6
2 Veni Vidi Vici 3 2 0 1 13 10 3 6
3 Zapatistas  3 2 0 1 13 10 3 6
4 Azzurri Calcio 3 0 0 3 0 15 -15 0
 
B Grubu
Sıra Takım O G B M A Y Av Puan
1 Fc Nussknacker 3 2 1 0 18 8 10 7
2 Gung ho 3 2 0 1 18 19 -1 6
3 Alayına Trivela 3 1 1 2 20 16 4 4
4 Free United 3 0 0 3 12 25 -13 0
 
C Grubu
Sıra Takım O G B M A Y Av Puan
1 Kaybedenler Kulübü 3 3 0 0 16 6 10 9
2 Sosyologlar fc 3 2 0 1 15 9 6 6
3 Porfavor  3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Escobar 3 0 0 3 0 15 -15 0

 

2019 KUPA ELEME TABLOSU
 FİNAL MAÇI
Takım Saat Takım
Zapatistas  20:00 Kaybedenler Kulübü
 KUPA 3.'lük MAÇI 
Takım Saat Takım
Fc Nussknacker 18:00 Harbi Milan
YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI 
Takım Skor Takım
Fc Nussknacker 3 6 Kaybedenler Kulübü
Zapatistas  6 4 Harbi Milan
ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI 
Takım Skor Takım
Fc Nussknacker 5 1 Veni Vidi Vici
Harbi Milan 4 3 Gung ho
Kaybedenler Kulübü 5 3 Alayına Trivela
Sosyologlar fc 4 6 Zapatistas 

 

Copyright © 2015